Jste zde
  1. Rada vlády pro koordinaci boje s korupcí
  2. Poučení o přístupnosti

Poučení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Webová stránka www.korupce.cz byla navržena s ohledem na co možná nejvyšší uživatelský komfort, přehlednost a přístupnost. Forma uveřejněných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti). Pro vyhledávání je použit vyhledávací formulář závislý na JavaScriptu vzhledem k náročnosti realizace řešení bez JavaScriptu.

Valid XHTML 1.0 Strict Ověřit CSS! Validate my RSS feed

Odpovědnost za zveřejňované údaje

Úřad vlády České republiky neodpovídá za škody způsobené používáním dat nebo služeb zpřístupněných prostřednictvím tohoto serveru nebo služeb využívajících data nebo služby tohoto serveru. Používání takových dat nebo služeb znamená automatický souhlas s tímto vymezením odpovědnosti. Veškeré materiály zpřístupňované prostřednictvím tohoto serveru mají pouze informativní charakter a nemají jakoukoli právní nebo jinou závaznost, přičemž mohou být změněny kdykoliv bez jakéhokoliv předběžného oznámení.

Všechny informace zpřístupňované prostřednictvim tohoto WWW serveru zůstávají majetkem Úřadu vlády České republiky.

Prohlížení dokumentů v PDF

Na serveru www.korupce.cz jsou některé informace nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF. K jejich prohlížení, je možné si zdarma stáhnout prohlížeč Acrobat Reader.

Stáhnout Adobe Reader

Správa WWW serveru

Tento server spravuje Odbor informatiky Úřadu vlády České republiky. Správce tohoto WWW serveru si vyhrazuje právo omezit bez dalšího upozornění přístup těm uživatelům sítě Internet, kteří se pokusí narušit bezpečnost nebo funkčnost tohoto serveru nebo ostatních zařízení počítačové sítě Úřadu vlády České republiky.

Dostupnost WWW přes IPv6

V souladu s usnesením vlády č. 727 ze dne 8. června 2009 jsou tyto webové stránky od 31.12.2010 dostupné přes internetový protokol IPv6.

ipv6 ready

Nahoru Mapa stránek Sdílet: